OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Úvodná stránka » O nás

O nás

    Začali sme podnikať v roku 1998. Nemali sme skúsenosti, nemali sme žiadnych partnerov, žiadne referencie. Jediné, čo sme mali, bolo odhodlanie a veľa chuti pracovať. Našim hlavným zámerom boli dizajnérske a montážne práce pre rôzne firmy a zákazníkov.

    Postupom času sme získavali viac zákazníkov, skúseností a obchodných partnerov, niektoré spoločné partnerské spolupráce  zanikli a z tých lepších sa vytvorili nové spoločné partnerské vzťahy. Cielom našej spoločnosti je propagovať a realizovať výrobu, predaj slovenských produktov. Takýmto spôsobom by sme chceli vyzdvihnúť a ukázať širokej verejnosti kvalitu a tradíciu slovenských výrobkou a následne prispieť predajom slovenských výrobkou pri raste životnej urovne našej krajine.

   Čím sa vyznačuje ZUBRA interiér ?   

- dlhoročnými skúsenosťami

- serióznym prístupom k zákazníkom

- kvalitnými materiálmi

- dobrými obchodnými partnermi

    Ak Vás naša malá prezentácia zaujala a potrebujete pomoc pri zariadení Vášho interiéru, neváhajte využiť služby našich architektov, partnerov a kvalifikovaných montážnikov.

Kontaktujte nás:

- pojazdové štúdio: 0903 441 364

- e-mail: info@zubrainterier.sk

 

Tešíme sa na spoluprácu.

 

 Branislav Zvarík